Поткапа Lampa

Поткапа Lampa

450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Производител: Lampa
Шифра на производ: 91307
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Shift lever cover

  • Made of silicone, maximum comfort and minimum bulk.
  • It follows the shape of the gear lever
  • Interlocking assembly on the gear lever
  • Prevents shoe wear
  • Washable

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS