Затворени Full Face

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кацига Pilot FR-3 SV
Затворена Full face кацига со вграден темен визир-наочари, достапна во три бои црна,бела и мат сива ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS