АТВ Куфер Arwic CV110
  • АТВ Куфер Arwic CV110
  • АТВ Куфер Arwic CV110
  • АТВ Куфер Arwic CV110
  • АТВ Куфер Arwic CV110
  • АТВ Куфер Arwic CV110

АТВ Куфер Arwic CV110

9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Производител: Arwic
Шифра на производ: ATV110
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Димензии: 110 х 62 х 28

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS