Странични торби Forte GT 70887 Delpiero
  • Странични торби Forte GT 70887 Delpiero
  • Странични торби Forte GT 70887 Delpiero

Странични торби Forte GT 70887 Delpiero

6.500 ден.
без ДДВ: 5.508 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: Tex70887
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Soft diamond model shell saddlebag set

Absorbs the blow.

Easy to install

Reflective lines.

Special rain cover.

DIMENSIONS 

WIDTH : 20 cm

LENGTH : 30 cm

DEPTH : 40 cm

TOTAL VOLUME : 50 liters

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS