Куфер Arwic CV46 Kargo
  • Куфер Arwic CV46 Kargo
  • Куфер Arwic CV46 Kargo

Куфер Arwic CV46 Kargo

4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Производител: Arwic
Шифра на производ: CV46Kargo
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Durable Hard Material

Dual Color Reflectors

Special Lock Mechanism

Multi-Purpose Top Carrier Bar

Ergonomic Passenger Glaze Support

46LT Capacity

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS