Торба за тротинет XBYC 95
  • Торба за тротинет XBYC 95
  • Торба за тротинет XBYC 95

Торба за тротинет XBYC 95

1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Производител: Tex Motor
Шифра на производ: XBYC95
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Waterproof

Impact resistance

2 L volume

It is large enough to carry materials such as charger, wallet, phone, powerbank, and its dimensions are also included in the image.

Compatible Electric Scooter Models

-Segway Ninebot G30 Max

-Segway Ninebot ES2&ES4

-Xiaomi M365 PRO 2

-Xiaomi M365 PRO

-Xiaomi M365

-Citymate

-Citycoco

and other scooters and some bike models..

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS