Торба за нога 4Square
  • Торба за нога 4Square

Торба за нога 4Square

1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Производител: 4SQUARE
Шифра на производ: pocketbag
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Design:
Aerodynamic conception
Outer shell with dimensionally stable foam hard shell, no fluttering while driving even when unloaded
Heat sealed seams

Security :
Reflective logos

Comfort:
Ergonomic padded and ventilated shoulder straps
Adjustable chest strap for better comfort

Interior:
Large main compartment with laptop or tablet pocket + mesh pocket

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS