Торба за нога Givi
  • Торба за нога Givi
  • Торба за нога Givi

Торба за нога Givi

1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Производител: GIVI
Шифра на производ: torbagivi
Достапност (кол. на залиха): Нема на залиха
Количина:

- sizes: 170 x 75 x 110 (height x depth x width)
- Leg wallet
- Internal pocket
- Fastening belt
- Reflective inserts
- Front pocket

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS