Куфери и Торби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-13%
Куфер Arwic 46LT
..
3.900 ден.4.500 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Термо торба за достава на храна
Термо торба за достава на храна, пици, готови јадења, сендвичи. Ја одржува температурата на храната ..
3.600 ден.
без ДДВ: 3.051 ден.
Куфер Givi E450
Куфер Givi E450  45L ..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
-21%
Кожна торба
..
1.500 ден.1.900 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
Куфер SHAD SH29
Куфер SHAD SH29 29 L ..
3.200 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS