Чизми Falco Avantour 2

Чизми Falco Avantour 2

14.800 ден.18.500 ден.
без ДДВ: 12.542 ден.
Производител: Falco Boots
Шифра на производ: Avantour2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Full-grain oil-treated leather upper. “High-Tex” waterproof membrane. P.U. moulded shin-plate and “Eso-Motion 2” rear articulation system. “D3O” backed ankle cups. Black alu-buckles and velcro closure. High-grip textured rubber sole.

Tecnologies :          

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS