Outlet Распродажба

Outlet Распродажба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt
100% синтетичко моторно масло кое обезбедува високо квалитетно подмачкување во мулти вентилските 4-т..
570 MKD
без ДДВ: 483 MKD
Масло 2Τ IP Scooter 2
Синтетичко масло за новата генерација двотактни мотори со автоматски миксер. Специјално дизајниран з..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Куфер SHAD SH29
Куфер SHAD SH29 29 L ..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS