Ракавици A-Pro Artik

Ракавици A-Pro Artik

2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Artik
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Gloves Sport / Touring / Enduro / Custom . MATERIALS: 100% waterproof textile (AcquaKill) and internal heat (HotLife) . PROTECTIONS: palm reinforced with leather and knuckle protection thermo plastic . INSIDE: polyester . SIZES: XS to 3XL . COLOR: black . Textile gloves with membrane 100% waterproof and internal heat (HotLife), elastic cuff . Velcro strap for adjustment padding palm with non-slip . Protective thermo plastic knuckle . High strength textile, design very simple but well studied . This gloves is ideal for all winter without getting cold .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS