Ракавици A-Pro Nova Lady

Ракавици A-Pro Nova Lady

2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Nova
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

WOMEN Gloves Sport / Touring / Scooter / Enduro / Custom . MATERIALS: Full grain leather . PROTECTION: protective knuckles, fingers, wrist, palm . INSIDE: polyester . SIZES: XS to XL . COLOR: black . Sport gloves with elastic cuffs . Velcro strap for adjustable . Padded palm, knuckle protection and reinforced on the back .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS