Термо подракавици A-Pro Thermo Undergloves

Термо подракавици A-Pro Thermo Undergloves

790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: Podrakavici
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Under Gloves winter (HOTLIFE) . MATERIALS: thermal Textile (HOTLIFE) . PROTECTIONS: anatomical seams . INSIDE: soft cotton . SIZES: S-M-L . COLOR: black . Gloves underwear winter, excellent for the low winter temperatures.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS