Мотоцикли

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SWM Superdual
Спецификации Зафатнина: 600 cm3 Моќност: 40 kw Тежина: 169 кг Предни кочници: Диск За..
429.885 MKD
без ДДВ: 364.309 MKD

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS