Мотоцикли

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Suzuki DL250A
Overall length 2150 mm (84.65in) ..
301.900 MKD
без ДДВ: 255.847 MKD
Suzuki GSX250RA
Overall length 2085mm (82.09in) Overall width 740mm (29.13in) Ov..
301.900 MKD
без ДДВ: 255.847 MKD
PIAGGIO LIBERTY 125
Година на производство: 2007 Мотор: 125 cm3  Изминати километри: 11.500  Цена: 1...
79.950 MKD
без ДДВ: 79.950 MKD
Suzuki Burgman An400
Година на производтво Зафатнина: 400 cm3 Моќност: 25 kw Изминати километри: 16.000 км Ре..
193.725 MKD
без ДДВ: 164.174 MKD
-15%
SWM Gran Milano
Спецификации Зафатнина: 440 cm3 Моќкност: 22 kw Тежина: 145 кг Висина на седиште: 813 мм..
276.135 MKD325.335 MKD
без ДДВ: 234.013 MKD
SWM Superdual
Спецификации Зафатнина: 600 cm3 Моќност: 40 kw Тежина: 169 кг Предни кочници: Диск За..
429.885 MKD
без ДДВ: 364.309 MKD
SWM RS 125 R
Спецификации Мотор: 124.7 cm3 Моќкност: 15 кс Тежина: 109 кг Висина на седиште: 950 мм ..
227.550 MKD
без ДДВ: 192.839 MKD

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS