ATV - Четирицикли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-5%
Четирицикл ODES 650 cc
Тип на мотор  V-TWIN  Работна зафатнина  650ccm ..
460.635 ден.485.850 ден.
без ДДВ: 390.369 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS