Скутер Hamachi Rocket 50 4T
  • Скутер Hamachi Rocket 50 4T
  • Скутер Hamachi Rocket 50 4T
  • Скутер Hamachi Rocket 50 4T
  • Скутер Hamachi Rocket 50 4T

Скутер Hamachi Rocket 50 4T

81.795 ден.
без ДДВ: 69.318 ден.
Производител: Hamachi
Шифра на производ: rocket
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тип на мотор:    1P39QMB - 4T

Работен волумен на цилиндарот:50cc

Стартување:Електрично / Курбла
Диманзии L x W x H (mm):1825 x 675 x 1173
Меѓуоскино растојание:1335
Предни /Задни Кочници:Диск / Гуртни
Бандажи Предни /Задни:Ал. Легура / Ал. Легура
Димензии на гуми Предни /Задни:120/70-12 / 120/70-12
Палење :CDI
Батерија:12V - 7Ah

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS