Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T
  • Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T
  • Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T
  • Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T
  • Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T

Скутер Hamachi Milan 3 50cc 4T

83.025 ден.
без ДДВ: 70.360 ден.
Производител: Hamachi
Шифра на производ: Milan3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

КУПЕТЕ ГО ОВОЈ СКУТЕР САМО ЗА 3.065 ДЕНАРИ МЕСЕЧНА РАТА (на 36 рати преку Капитал Банка - само со лична карта - одобрување веднаш во нашиот салон)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS