Ракавици детски 4Square Slider Kid
  • Ракавици детски 4Square Slider Kid

Ракавици детски 4Square Slider Kid

1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Производител: 4SQUARE
Шифра на производ: SliderKid
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Materials :
breathable mesh frame
Amara cover protection on the palm and fingers

Security :
Invisible insert protector on knuckles
Homologation CE EN 13594-2015

Comfort:
Air-mesh liner with foam “soft touch”
Smart touch technology

Adjustments:
Velcro strap wrist

Size available:
6 / 8 / 10 years

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS