Резервни делови - Моторцикли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt
100% синтетичко моторно масло кое обезбедува високо квалитетно подмачкување во мулти вентилските 4-т..
570 MKD
без ДДВ: 483 MKD
Масло 2Τ IP Scooter 2
Синтетичко масло за новата генерација двотактни мотори со автоматски миксер. Специјално дизајниран з..
350 MKD
без ДДВ: 297 MKD
Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H
Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H Racing Windscreen Light Smoke ..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
Визир за Aprilia Pegaso 650 Strada / Trail 2005 - 2011 Puig 2165F
Визир за Aprilia Pegaso 650 Strada / Trail 2005 - 2011 Puig 2165F Touring Screen  ..
5.900 MKD
без ДДВ: 5.000 MKD
Визир за Honda CB 600 F Hornet 2007 - 2009 Puig 4357H
Визир за Honda CB 600 F Hornet 2007 - 2009 Puig 4357H Windscreen Naked New Generation ..
5.500 MKD
без ДДВ: 4.661 MKD
Визир за Suzuki GSX-R 600 / 750 2008 - 2010 Puig 4629H
Визир за Suzuki GSX-R 600 / 750 2008 - 2010 Puig 4629H Racing Windscreen Light Smoke ..
4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS