Јакна S-TECH Sprint 4 Season
  • Јакна S-TECH Sprint 4 Season
  • Јакна S-TECH Sprint 4 Season

Јакна S-TECH Sprint 4 Season

4.830 ден.6.900 ден.
без ДДВ: 4.093 ден.
Производител: S-tech
Шифра на производ: S-Tech EG1602
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Outer fabric High tenacity polyester
Removable Shock Absorber protectors on shoulders and Elbows-Forearm
100% waterproof
Closable front air intakes
Front pockets with taped closure
Fully removable winter thermal interior
Replaceable Shock Absorber with back protector function
Reflective REFLEX inserts on the front, back and arms
SPORT fit

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS