Штендер за задно тркало

Штендер за задно тркало

2.640 MKD3.300 MKD
без ДДВ: 2.237 MKD
Производител: Prosev
Шифра на производ: стендер
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS