Странични куфери Arwic CV22 пар
  • Странични куфери Arwic CV22 пар
  • Странични куфери Arwic CV22 пар
  • Странични куфери Arwic CV22 пар

Странични куфери Arwic CV22 пар

4.550 ден.6.500 ден.
без ДДВ: 3.856 ден.
Производител: Arwic
Шифра на производ: CV22
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Запремина 2 х 22 литри

Димензии 2 х (44 х 19 х 36)

Durable Polypropylene Material

Opening Both Bags with One Key

High Carrying Capacity

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2022. UKION SHOPS