SWM Gran Milano

SWM Gran Milano

276.135 MKD325.335 MKD
без ДДВ: 234.013 MKD
Производител: SWM
Шифра на производ: Gran Milano
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Спецификации

Зафатнина: 440 cm3

Моќкност: 22 kw

Тежина: 145 кг

Висина на седиште: 813 мм

Капацитет на резервоар: 23.5 л

Предни кочници: Диск

Задни кочници: Диск

Цена редовна: 5,290 еур

Цена со попуст: 4,490 еур

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS