SWM Superdual

SWM Superdual

350.550 ден.429.885 ден.
без ДДВ: 297.076 ден.
Производител: SWM
Шифра на производ: Superdual
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Спецификации

Зафатнина: 600 cm3

Моќност: 40 kw

Тежина: 169 кг

Предни кочници: Диск

Задни кочници: Диск

Висина на седиште: 860 мм

Цена: 6.990 еур

 

Податоци
Година на производство 2016

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS