Визир за скутер универзален GP Kompozit
  • Визир за скутер универзален GP Kompozit
  • Визир за скутер универзален GP Kompozit
  • Визир за скутер универзален GP Kompozit

Визир за скутер универзален GP Kompozit

4.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
Производител: GP Kompozit
Шифра на производ: GP902108
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Width : 70 cm
Length : 55 cm
height: 7 cm
Thickness: 4 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS