Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

S100 Марамица за чистење на визири и кациги

100 ден.
  • Производител:S100
  • Шифра:DW3410
  • Достапност:На залиха

Ги остава површините совршено чисти без гребаници.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар