Церада за мотор XL

Церада за мотор XL

1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Производител: Prosev
Шифра на производ: Церада за мотор XL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Церадa за мотори
Изработени од најквалитетно водоотпорно платно го штитат вашиот мотор од дожд, сонце и прашина.
Во исто време церадата диши и пропушта воздух со што се спречува кондензација внатре и со тоа се спречува рѓосување и мувлосување.
Димензии XL: должина 215см висина 150см ширина 90см
Одговара за макси скутери и ендуро мотори со средна големина (Transalp, Dominator, Suzuki DR, YamahaXT...)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS