Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt
  • Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt

Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt

570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
Шифра на производ: superbike4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100% синтетичко моторно масло кое обезбедува високо квалитетно подмачкување во мулти вентилските 4-такти мотори како и во менувачките системи на модерните мотоцикли и скутери. 

Спецификации: API SJ; JASO MA; ACEA A3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS