Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H
  • Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H

Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H

4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Производител: Puig
Шифра на производ: 4059H Vizir R6
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H Racing Windscreen Light Smoke

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS