Куфери и Торби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Торба за нога Givi
- sizes: 170 x 75 x 110 (height x depth x width) - Leg wallet - Internal pocket - Fastening belt ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Термо торба за достава на храна
Термо торба за достава на храна, пици, готови јадења, сендвичи. Ја одржува температурата на храната ..
3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
Куфер Givi E450
Куфер Givi E450  45L ..
7.900 MKD
без ДДВ: 6.695 MKD

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS