Ракавици кожни A-Pro Monza

Ракавици кожни A-Pro Monza

2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
Производител: A-PRO
Шифра на производ: monza
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:

Gloves Sport / Touring / Scooter / Enduro / Custom . MATERIALS: Full grain leather . PROTECTION: knuckle protection, fingers, wrist, palm. INSIDE: polyester . SIZES: S to 3XL . COLOR: black . Elastic and velcro strap for adjustment . Padded palm and knuckle protection . Reinforced on the back .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS