Мото опрема / За Возач

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lampa Talk Mate 10, Bluetooth Интерком
Talk-Mate 10, Bluetooth earphone for helmets Noise-block filter. Automatic answer ..
2.300 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
Lampa Action Camera Plus 1080p WI-FI, акциона камера + сет додатоци
Action-Cam Plus, sport camera 1080p Wi-Fi + accessory kit Action sport camera for recor..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Lampa Action Camera 720p, акциона камера + сет додатоци
Action-Cam 1, sport camera 720p + accessory kit Action sport camera for recording your ..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
S100 Водоотпорен спреј за заштита на текстил, кожа 300мл
Долготрајна за штита сите видови текстил и кожа од вода, нечистотии и маснотии. UV заштита од изб..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
S100 Спреј -Пена за чистење на внатрешност на кацига 300мл
Ефективно ги отстранува сите нечистотии Го отстранува непријатниот мирис и го заменува со свеж ми..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
S100 Марамица за чистење на визири и кациги
Ги остава површините совршено чисти без гребаници. ..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Кацига Nox Premium Revenge бела перла
TYPE : Vintage Full face helmet authentic and elegant COMPOSITION : Fiber outer shell a..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Кацига Nox N966
SHELL: Polycarbonate made with innovative and high-quality materials / 2 size shells SCREE..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Кацига Nox N633 Airshock мат зелена / златна
SHELL : polycarbonate made with innovative and high quality materials LINING: Washable and..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Кацига Nox N633 Airshock сина / црвена
SHELL : polycarbonate made with innovative and high quality materials LINING: Washable and..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Кацига Nox N633 Airshock портокалова / сина
SHELL : polycarbonate made with innovative and high quality materials LINING: Washable and..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Кацига Nox N303-S Vektra сина / бела
SHELL : polycarbonate made with innovative and high quality materials / 2 size shells SCRE..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Кацига Nox N303-S Vektra сина / жолта
SHELL : polycarbonate made with innovative and high quality materials / 2 size shells SCRE..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS