Одело за дожд Atrox

Одело за дожд Atrox

2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Производител: Prosev
Шифра на производ: atroxrain
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Големини:
 • Two-piece 100% waterproof rain suit
 • Breathable rip-stop fabric
 • Large bands of reflective trim at chest, arms, legs and back
 • 360-degrees of reflective
 • Extended ankle zippers to quickly clear touring and off-road boots
 • Jacket and pants pack into their own respective pockets
 • Drop seat
 • Adjustable waist
 • Boot stirrups
 • Sized to fit over riding gear

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

 • 00 389 2 2653 253
 • 00 389 70 273 005
 • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2021. UKION SHOPS