Prosev

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Јакна Prosev Softshell
Prosev MX70 Protection jacket - Removable CE Approved Shoulder, Elbow and Back Protectors - So..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Грејачи за нозе
Наменети за заштита од ветер и студ. Направени се од специјален водоотпорен материјал. Имаат пос..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Мото појас со џебови
Мото појас каков што сте немале порано. Има 3 џебови (поголеми и помали напред и еден настрана). ..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Одело за дожд Atrox
Two-piece 100% waterproof rain suit Breathable rip-stop fabric Large bands of reflective trim..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Поткапа Honda
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Kawasaki
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Skull
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Suzuki
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Поткапа Yamaha
- Основен материјал памук - 4% еластан за удобност и растегливост и да се избегне истегнување и деф..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS