SWM

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
SWM Superdual
Спецификации Зафатнина: 600 cm3 Моќност: 40 kw Тежина: 169 кг Предни кочници: Диск За..
350.550 ден.429.885 ден.
без ДДВ: 297.076 ден.

Локација

Контакт

  • 00 389 2 2653 253
  • 00 389 70 273 005
  • kontakt@maxima.com.mk

Facebook

Maxima © 2023. UKION SHOPS