Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Atlas 2 Air

9.360 ден.
11.700 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Чизми Falco Atlas 2 Air
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

"Micro-Synth" upper and "3D-Mesh" ventilated inserts. "Air-Tech" ventilated lining. Reinforced toe, heel and ankle. Elasticated rear-calf area. "D3O"-backed ankle cups. Hard-wearing injected rubber sole.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар