Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Држач за телефон Lampa Magneto Bike

1.350 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:90424
  • Достапност:На залиха

Magneto Bike, magnetic phone holder

Waterproof, suitable for smartphones and navigation systems.

Touch screen windows cover.

Zipper closure and power cable hole.

Dimension: 105x175x35 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар