Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Масло 2Τ IP Scooter 2

350 ден.
  • Шифра:Scoter2
  • Достапност:На залиха

Синтетичко масло за новата генерација двотактни мотори со автоматски миксер. Специјално дизајниран за скутери и мопеди.

Спецификации: API TC; JASO FC

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар