Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Масло 4Т IP Superbike 4 Full Synt

570 ден.
  • Шифра:superbike4
  • Достапност:На залиха

100% синтетичко моторно масло кое обезбедува високо квалитетно подмачкување во мулти вентилските 4-такти мотори како и во менувачките системи на модерните мотоцикли и скутери. 

Спецификации: API SJ; JASO MA; ACEA A3

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар