Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Сет за репарирање гума Lampa

750 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:94259
  • Достапност:На залиха

The kit contains: 1 pliers, 1 t-handle reamer, 1 plugger tool, 1 rubber cement 13gr, 5 plugs, 1 cutter

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар