Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Lampa Action Camera Plus 1080p WI-FI, акциона камера + сет додатоци

9.900 ден.
 • Производител:Lampa
 • Шифра:38865
 • Достапност:На залиха

Action-Cam Plus, sport camera 1080p Wi-Fi + accessory kit

Action sport camera for recording your activites, from the most relaxing to the most extreme one.

 • Video: HDMI 1080 pixels.
 • Waterproof case max 30 m.
 • Wide angle lens: 170°.
 • 2.0” LCD monitor.
 • Multilanguage.
 • Storage: Micro SDHC card (not included,

max 32 GB).

 • Battery: 900mAh (1,5 hours).
 • Input / Output: MICRO USB

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар