Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Сет за репарирање гума A-Pro

1.500 ден.
  • Производител:A-PRO
  • Шифра:am-rg01
  • Достапност:На залиха

Repair Kit . Consisting of gas , foil , glue tube and tools to repair . Repair of luck in case of puncture of the tire

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар