Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Bar End ретровизори A-Pro SR4408

990 ден.
  • Производител:A-PRO
  • Шифра:SR4408
  • Достапност:На залиха

Pair of rear-view mirrors made of black metal and plastic, which can be used for motorcycle handlebars. Supplied with bar end 2 adapters: 2 x 13mm x 17mm 2

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар