Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Топчиња за вилушка за штендер М6 A-Pro SC7005

300 ден.
  • Производител:A-PRO
  • Шифра:SC7005
  • Достапност:На залиха

Bobbin Spools . MATERIAL: alloy . COLOR: black / gold / red / blue . Support in light alloy . Complete with screw M 6 .

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар