Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H

4.900 ден.
  • Производител:Puig
  • Шифра:4059H Vizir R6
  • Достапност:На залиха

Визир за Yamaha YZF-R6 2006 - 2007 Puig 4059H Racing Windscreen Light Smoke

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар