Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Жмигавци секвенцијални Lampa Glory SQ

1.700 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:90474
  • Достапност:На залиха

Glory SQ, sequential led corner lights - 12V LED

E approved. White lens, amber light. Cables with quick-fit connectors.

Rubberized overhang and crack-proof joint

Approval: E

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар