Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Жмигавци / Позиција секвенцијални предни Lampa Line-SQ

1.900 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:90478
  • Достапност:На залиха

Line SQ Front, sequentiary led corner lights and front position lights - 12V LED

  • Sequentiary amber light
  • White light for position
  • Cables with quick-fit connectors
  • Gummed overhang
  • Hight vibration resistance
  • E approved
Dimension: 92x16 mm
Approval: E

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар