Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Жмигавци секвенцијални Lampa Piercer-SQ

1.900 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:90479
  • Достапност:На залиха

Piercer SQ, sequential led corner lights - 12V LED

E approved. Amber light. Cables with quick-fit connectors.

Rubberized overhang and crack-proof joint

Dimension: 75x15 mm
Approval: E

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар