Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Жмигавци / Штоп задни Lampa Magnifier, corner lights and rear parking/stop lights - 12V LED

1.600 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:91625
  • Достапност:На залиха
  • Amber light
  • Red light for position/stop
  • Cables with quick-fit connectors
  • High vibration resistance
  • E approved

Dimension: 50x20 mm
Approval: E

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар